O Certum

Jesteśmy liderem polskiego rynku i jednym z najstarszych centrum certyfikacji w Europie (ponad 15 lat). Stworzony przez Certum klasyczny zestaw do podpisu elektronicznego (ePodpis) jest najczęściej wybieraną usługą tego typu w Polsce.

Zespół naszych ekspertów jest często angażowany w konsultacje dotyczące zagadnień związanych z usługami podpis elektronicznego oraz jego walidacji, które odbywają się zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej. Za marką Certum stoi wiele wyróżnień i nagród przyznawanych w prestiżowych konkursach i plebiscytach.

Posiadamy własne Centrum Danych, będąc jednym z najbezpieczniejszych w całym kraju. Dzięki temu zapewniamy niezawodną i w pełni wydajną usługę, zgodną z międzynarodowymi standardami.

Usługi świadczone przez Certum są audytowane np. przez Narodowe Centrum Certyfikacji (NCCERT): https://nccert.pl/karta14Asseco.htm

Dlaczego warto zaufać Certum i wybrać SimpleSing? To proste!

simply_sign_ikony-eidas

Zgodność z eIDAS

Usługa zgodna z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej Nr 910/2014 z dnia 23 lipca 2014r. w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym w skrócie: eIDAS

simply_sign_ikony-bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo i Dostępność 24/7

Własne Centrum Danych zapewnia niezawodną i wydajną usługę, zgodną z międzynarodowymi standardami, która jest potwierdzona certyfikatami uzyskanymi podczas audytów.

simply_sign_ikony-euca

Europejskie CA Rekomendacja ekspertów

Usługa Certum świadczona jest w zlokalizowanym w Polsce/EU Centrum Danych. To jedno z najbezpieczniejszych Centrum Danych w Polsce..

simply_sign_ikony-wyrozniaja

Wyróżniają nas eksperci

Zespół naszych ekspertów jest często angażowany w konsultacje w UE.

simply_sign_ikony-autorskie

Autorskie rozwiązanie

SimplySign jest w 100% zaprojektowany i wytworzony w Europejski/Polskich laboratoriach R&D Certum (ADS S.A.)

simply_sign_ikony-lider_rynku

Doświadczenie lidera rynku

Podpis elektroniczny Certum jest najczęściej wybieraną usługą e-podpisu w Polsce. Posiadamy jedno z największych i najstarszych centrów certyfikacji w Europie (ponad 15 lat doświadczenia).