O Certum

Jesteśmy liderem polskiego rynku i jednym z najstarszych centrum certyfikacji w Europie (ponad 15 lat). Stworzony przez Certum klasyczny zestaw do podpisu elektronicznego (ePodpis) jest najczęściej wybieraną usługą tego typu w Polsce.

Zespół naszych ekspertów jest często angażowany w konsultacje dotyczące zagadnień związanych z usługami podpis elektronicznego oraz jego walidacji, które odbywają się zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej. Za marką Certum stoi wiele wyróżnień i nagród przyznawanych w prestiżowych konkursach i plebiscytach.

Posiadamy własne Centrum Danych, będąc jednym z najbezpieczniejszych w całym kraju. Dzięki temu zapewniamy niezawodną i w pełni wydajną usługę, zgodną z międzynarodowymi standardami.

Usługi świadczone przez Certum są audytowane np. przez Narodowe Centrum Certyfikacji (NCCERT): https://nccert.pl/karta14Asseco.htm

Dlaczego warto zaufać Certum i wybrać SimpleSing? To proste!

simply_sign_ikony-eidas

Zgodność z eIDAS

Usługa zgodna z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej Nr 910/2014 z dnia 23 lipca 2014r. w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym w skrócie: eIDAS

simply_sign_ikony-bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo i Dostępność 24/7

Własne Centrum Danych zapewnia niezawodną i wydajną usługę, zgodną z międzynarodowymi standardami, która jest potwierdzona certyfikatami uzyskanymi podczas audytów.

simply_sign_ikony-euca

Europejskie CA Rekomendacja ekspertów

Usługa Certum świadczona jest w zlokalizowanym w Polsce/EU Centrum Danych. To jedno z najbezpieczniejszych Centrum Danych w Polsce..

simply_sign_ikony-wyrozniaja

Wyróżniają nas eksperci

Zespół naszych ekspertów jest często angażowany w konsultacje w UE.

simply_sign_ikony-autorskie

Autorskie rozwiązanie

SimplySign jest w 100% zaprojektowany i wytworzony w Europejski/Polskich laboratoriach R&D Certum (ADS S.A.)

simply_sign_ikony-lider_rynku

Doświadczenie lidera rynku

Podpis elektroniczny Certum jest najczęściej wybieraną usługą e-podpisu w Polsce. Posiadamy jedno z największych i najstarszych centrów certyfikacji w Europie (ponad 15 lat doświadczenia).

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r(zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka Prywatności) i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
POLITYKA PRYWATNOŚCI